2. Förfarande
Förfarande
Titel: Remiss Teleprodukter
Beskrivning: Remiss Teleprodukter
Intern identifierare: RS 2024-03199
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32500000 Telekommunikationsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 32360000 Snabbtelefoner, 50334140 Reparation och underhåll av telefonapparater, 64212000 Mobiltelefontjänster, 64215000 IP-telefoni, 64223000 Personsökning