739142-2024 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Belysningsbyte Pontusbadet : detaljprojektering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Belysningsbyte Pontusbadet : detaljprojektering
BeskrivningDen här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Projektering EL - Tele. Uppdraget omfattar detaljprojektering EL för byte av belysning i Pontusbadet allmänna ytor i Luleå kommun.
Intern identifierareKLF 2024/1844
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Belysningsbyte Pontusbadet : detaljprojektering