739174-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Drift och avhjälpande underhåll transportanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och avhjälpande underhåll transportanläggningar
BeskrivningSamordnad upphandling för Sollentuna kommun, Sollentuna Kommunfastigheter AB och Sollentunahem AB. Frågor och svar behandlas ej under tiden: 2024-12 -20 - 2025-01-06.
Intern identifierareKS-2024/01304
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och avhjälpande underhåll transportanläggningar