2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontanthantering
Beskrivning: Kontanthantering för publik verksamhet i Stockholm och Glimmingehus. Kontanter hämtas upp, transporteras och sätts in på Riksantikvarieämbetets bankgiro
Intern identifierare: RAÄ-2024-2916
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000