See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av Sjöfartsverkets fastigheter inom förvaltningsområde Norr
Beskrivning: Drift och underhåll av Sjöfartsverkets byggnader i förvaltningsområde Norr
Intern identifierare: 24-05129
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 79993100 Tjänster för drift av anläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000