739652-2025 - Resultat
Sverige – Motorfordon för godstransport – Lastbil 2025 - Landskrona
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil 2025 - Landskrona
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en (1) styck lastbil inklusive skåp samt 2-axlat släp med skåp, samtliga fabriksnya.
Intern identifierare: 2025/662
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 stycke
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option enligt upphandlingsdokumenten för ett fordon till.