73981-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Ramavtal Bygg, Liseberg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Bygg, Liseberg
BeskrivningEtt ramavtal för servicearbeten och mindre entreprenader - Bygg.
Intern identifierare23-0451
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000