2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stationstankning av biogas
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Luleå Lokaltrafik AB, Luleå Miljöresurs AB och Luleå kommuns behov av stationstankning av biogas.
Intern identifierare: KLF 2024/934
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Stationstankning av biogas
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen