739842-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Försäkringar – Försäkringar delområde tjänsteresa och tillfälliga besökare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringar delområde tjänsteresa och tillfälliga besökare
BeskrivningUpphandlingen omfattar Chalmerskoncernens samlade behov av försäkringsskydd område tjänsteresa och utländska besökare.
Intern identifierareC 2024-1571
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument