2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support, underhåll och utveckling av styrsystem ABB 800xA
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende support, underhåll och utveckling av styrsystem ABB 800xA på Brista Eftersorteringsanläggning. Anbud ska lämnas på uppdraget i sin helhet.
Intern identifierare: UH2024-12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende support, underhåll och utveckling av styrsystem ABB 800xA på Brista Eftersorteringsanläggning.
Intern identifierare: Support, underhåll och utveckling av styrsystem ABB 800xA
Ytterligare klassificering (cpv): 42961000 Manöver- och styrsystem, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning