2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift, underhåll och service av garageportar
Beskrivning: Upphandlingen avser drift, underhåll och service av maskindrivna garageportar inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: SI 2024/44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 44221240 Garageportar, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50740000 Reparation och underhåll av hissar, 50750000 Underhåll av hissar, 51111100 Installation av elektriska motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000