2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service av gaskompressorer, vakuumpumpar och tryckhöjningsfläktar
Beskrivning: Service, Gaskompressorer, Vakuumpumpar, Tryckhöjningsfläktar Mehrer, Gardner denver, Siad-Ms2-2
Intern identifierare: 23/283
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42120000 Pumpar och kompressorer, 42122000 Pumpar, 42122400 Centrifugalpumpar och vätskeelevatorer, 42122450 Vakuumpumpar, 42123000 Kompressorer, 42123100 Gaskompressorer, 42124000 Delar till pumpar, kompressorer eller motorer, 42124300 Delar till luft- eller vakuumpumpar, luft- eller gaskompressorer, 42124320 Delar till vakuumpumpar, 42124340 Delar till gaskompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000