Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kabinettdiskmaskin BMC
Referensnummer: UH 2021/126
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39713100 Diskmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Kabinettdiskmaskin för ändamålet placerad i BMC, Uppsala.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39713100 Diskmaskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen