74040-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Ingenjörstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult för elektronikkonstruktion, elektromekanik och design av inbyggda system för marintekniska applikationer.
Referensnummer: V-2020-0248
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
KTH upphandlar konsulthjälp för elektronikkonstruktion, elektromekanik och design av inbyggda system för marintekniska applikationer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71350000 Vetenskapliga och tekniska ingenjörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen