2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2023-Revisionstjänster kommunkoncern
Beskrivning: Revisionstjänster
Intern identifierare: KS 2023-563
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Avtalet gäller Bodens Kommunföretagskoncerns behov av revisionstjänster för de kommunala bolagen, Avtalet kommer att nyttjas av bolagen inom Bodens Kommunföretagskoncern. Anbud ska lämnas på hela uppdraget.
Intern identifierare: 2023-Revisionstjänster kommunkoncern