740668-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gasformiga bränslen – Biogas för uppvärmning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBiogas för uppvärmning
BeskrivningBiogas för uppvärmning
Intern identifierare113/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor, 09121100 Stadsgas eller liknande gaser, 09123000 Naturgas, 65000000 El-, vatten- och energiverk, 65200000 Gasdistribution och tillhörande tjänster, 65210000 Gasdistribution
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBiogas för uppvärmning