740705-2025 - Resultat
Sverige – Möbler för sjukvårdsändamål – Rumsinredningar Folktandvården
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRumsinredningar Folktandvården
BeskrivningRegion Värmland upphandlar dental rumsinredning till Folktandvårdens kliniker.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102965:Lot:1