740710-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Läkemedel – Läkemedel på rekvisition 2025, SLL450, del 2 - licensläkemedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLäkemedel på rekvisition 2025, SLL450, del 2 - licensläkemedel
BeskrivningUpphandling av utvalda licensläkemedel på rekvisition
Intern identifierareFSN 2024-0365
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsinfordran