See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Fordon Transportfordon VA 4WD, Flak och kran
Beskrivning: Ett (1) transportfordon med flak och kran till VA avdelningen.
Intern identifierare: KS 2024/ 0750-973
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Avrop DIS personbilar och lätta transportfordon