741079-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Polystyrenfolie – Matavfallspåsar i plast
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMatavfallspåsar i plast
BeskrivningMatavfallspåsar i plast
Intern identifierareLS-23-052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 19521100 Polystyrenfolie
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000