741146-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Specialkläder och tillbehör – Framework agreement Metal insignias
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement Metal insignias
BeskrivningFMV procures Metal ingsignias for the Swedish Armed Forces (SwFA) to fill the need that exists.
Intern identifierare23FMVU9981
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18400000 Specialkläder och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18450000 Fästen och spännen till kläder, 18451000 Knappar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework agreement Metal insignias