741179-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Färsk fisk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärsk fisk
BeskrivningUpphandling av färsk fisk.
Intern identifierareKS 2022/45799 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt
BeskrivningFärsk fisk