See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Obligatorisk ventilationskontroll omr Göteborg
Beskrivning: Västfastigheter - Ramavtal gällande certifierad sakkunnig funktionskontrollant obligatorisk ventilationskontroll (ovk) för Västfastigheter fastighetsbestånd område Göteborg, Alingsås, Kungälv, Borås och Skene.
Intern identifierare: SFSS 2025-00503
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
Ytterligare klassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71632100 Ventilkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000