741357-2024 - Resultat
Sverige – Post- och telekommunikationstjänster – Strategisk kommunikation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategisk kommunikation
BeskrivningEnligt upphandlingsdokumentet.
Intern identifierareKS 2024/553
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDocsmall