2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nationell kiosk till Kriminalvårdens anstalter och häkten
Beskrivning: Upphandlingen avser ett avtal med en koncessionshavare för leverans av förbeställda kioskvaror till samtliga Kriminalvårdens anstalter och häkten
Intern identifierare: 2024-26947
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55511000 Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000