Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Leveransplats
Ort: Lund
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde