2. Förfarande
Förfarande
Titel: Postförmedlingstjänster
Beskrivning: Postförmedlingstjänster omfattar flera delområden som innefattar Kontorspost, inrikesbrev sorterad sändning, samhällsinformation, posttidningar och lämning av post.
Intern identifierare: N050U25-2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64100000 Post- och budtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64110000 Postgång, 64112000 Posttjänster för brev, 64113000 Posttjänster för paket
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Postförmedlingstjänster