2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemadministratör AVEVA Plant SCADA
Beskrivning: Västfastigheter upphandlar tekniska konsulter såsom systemadministratör AVEVA Plant SCADA. Uppdrag ska utföras i enlighet med de förutsättningar som anges i förfrågningsunderlag.
Intern identifierare: SFSS 2025-00957
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 72253200 Stödtjänster för system, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000