2. Förfarande
Förfarande
Titel: Instrument till befintlig konsol för molekylärpatologiska analyser och tillhörande instrumentbundna reagenser
Beskrivning: Instrument till befintlig konsol för molekylärpatologiska analyser och tillhörande instrumentbundna reagenser.
Intern identifierare: HSN 2024/8344
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38951000 Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000