2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för mobiltelefoner
Beskrivning: Lerums kommun bjuder in till upphandling av ramavtal gällande mobiltelefoner.
Intern identifierare: KS24.244
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mobiltelefoner