2. Förfarande
Förfarande
Titel: Wordpresskonsulter
Beskrivning: Alingsås Kommun genomför en upphandling avseende en webbutvecklingspartner med expertis inom WordPress, backend-utveckling, frontend-utveckling med Vue.js och programmeringsspråk som Javascript, PHP, CSS och HTML5.
Intern identifierare: 2023.513 KS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000