742096-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötjänster – Ramavtal för konsulter inom klimattjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för konsulter inom klimattjänster
BeskrivningLerums kommun bjuder in till anbudslämning för ramavtal för konsulttjänster inom klimattjänster.
Intern identifierareSBN23.613
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000