742219-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Laboratoriekemikalier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLaboratoriekemikalier
BeskrivningLaboratoriekemikalier för kemiskt-, mikrobiologiskt-, och patologlaboratorium inom Medicinsk diagnostik.
Intern identifierareRJL 2023/4017
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL