Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 200 000,00 SEK
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling:
Deltagande är inte reserverat.