2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biblioteksmedia - Böcker
Beskrivning: Upphandlingen avser böcker avsedda för biblioteksverksamhet.
Intern identifierare: STK-2023-1517
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22110000 Tryckta böcker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000