2. Förfarande
Förfarande
Titel: Test av vattenreningstekniker i landbaserade recirkulerande akvakultursystem
Beskrivning: Detta avser ett driftsavtal för ett forskningsprojekt, där projektet har som målsättning att studera nya innovativa reningstekniker för landbaserad fiskodling i Recirkulerande Akvakultur System (RAS).
Intern identifierare: EUI 25 047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73111000 Forskningslaboratorietjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk, 77400000 Zoologiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000