2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvätteritjänster till Omsorgstagare
Beskrivning: Upphandlingen avser tvätteritjänster till Omsorgstagare inom hela Sandvikens kommun.
Intern identifierare: IKS2025/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tvätteritjänster till Omsorgstagare