2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annons om avsikt att upphandla
Beskrivning: Göteborgs Stad stadsfastighetsförvaltningen har för avsikt att tilldela Skandia Fastigheter AB 556966-0037 kontrakt genom upphandling med stöd av LOU kapitel 6 § 12.
Intern identifierare: SFF-2024-001134
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten