See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytande biogas
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för inköp och leverans av flytande biogas (LBG) i enlighet med upphandöingsdokumenten.
Intern identifierare: 2025/379 VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för inköp och leverans av flytande biogas (LBG) i enlighet med vad som beskrivs i upphandöingsdokumenten.
Intern identifierare: 1732661-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris
Intern identifierare: 1732657-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1732658-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1732659-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 1732660-4