742561-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Mekaniska Underhållstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMekaniska Underhållstjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar mekaniska underhållstjänster innefattande reparationsarbeten och underhåll främst inom områdena VA-anläggningar och Värmeverk.
Intern identifierare15883
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMekaniska Underhållstjänster