2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggnadsarbeten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för successiva avrop avseende byggnadsarbeten. Ramavtalet innefattar såväl mindre reparations-, service- och underhållsarbeten, om- och tillbyggnadsentreprenader samt större underhållsarbeten inom Varbergs Bostads fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2025:98
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000