742651-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsulter databaser - Oracle
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter databaser - Oracle
BeskrivningAnbudsinbjudan avseende FK IT Konsultavtal ITP 2024 (DIS). Avser konsult inom databaser - Oracle.
Intern identifierareFK 2024/019157
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsulter databaser - Oracle
Optioner
Beskrivning av alternativen1+1+1 år