2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp Höjdfordon Räddningstjänsten
Beskrivning: Inköp av ett höjdfordon till Räddningstjänsten i Kiruna kommun.
Intern identifierare: 2024-085
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000