742727-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – Kärltvättsfordon till Gästrike återvinnare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärltvättsfordon till Gästrike återvinnare
BeskrivningGästrike återvinnare upphandlar ett kärltvättsfordon för rengörning/tvättning av avfallskärl.
Intern identifierare14984
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKärltvättsfordon till Gästrike återvinnare