2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI LC-MS/MS Masspektrometer
Beskrivning: Request for information för vätskekromatografi-masspektrometri (LC-MS/MS).
Intern identifierare: RFI 202320
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer