742741-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Optiska instrument – Optical 3D Measuring System
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOptical 3D Measuring System
BeskrivningOptical 3D Measuring System will be aquired
Intern identifierareHS-2025-2472
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000