See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Julgåva i form av presentkort för Region Uppsala anställda
Beskrivning: Julgåva i form av presentkort för Region Uppsalas anställda.
Intern identifierare: UPPH2024-00141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Julgåva