742928-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skötsel av trädgårdar och parker – Yttre skötsel 2, Borlänge
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYttre skötsel 2, Borlänge
BeskrivningHushagen Fastighets AB upphandlar yttre skötsel för sitt fastighetsbestånd i Borlänge kommun. Välkommen att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120541:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster