74338-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Centralt Administrativt Stöd främst inom teknikområdet trafikinformation järnväg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCentralt Administrativt Stöd främst inom teknikområdet trafikinformation järnväg
Beskrivningcentralt administrativt stöd
Intern identifierareKOM-420004
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCentralt Administrativt Stöd främst inom teknikområdet trafikinformation järnväg