743401-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – Skötsel av storkompostanläggning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkötsel av storkompostanläggning
BeskrivningStorkompost - driva verksamheten. Men ändå ett RAM-avtal. Nytt förslag på benämning 2024-10-29 = Drift och skötsel av storkompostanläggning Nytt förslag på benämning 2024-11-15 0 Skötsel av storkompostanläggning
Intern identifierare24/120
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del